Kontakta Ekonomihuset idag för rådgivning

Behöver du en revisor eller hjälp med bokföring, deklaration, löner och skatter? Funderar du på hur du bäst ska hantera det finansiella arbetet?

Välkommen att kontakta Ekonomihuset redan idag! Våra revisorer och konsulter finns tillgängliga att svara på dina frågor och ge rådgivning baserat på din situation.

Vi som jobbar här

Johan Bergström - Auktoriserad revisor

Johan Bergström

Auktoriserad revisor
johan@omr.se

Jörgen Landauf - Civilekonom

Jörgen Landauf

Civilekonom
Auktoriserad redovisningskonsult
jorgen@omr.se

Elisabeth Rudh - Auktoriserad redovisningskonsult

Elisabeth Rudh

Auktoriserad redovisningskonsult
elisabeth@omr.se

Nilla Bredenberg Kurtti - Auktoriserad redovisningskonsult

Nilla Bredenberg Kurtti

Auktoriserad redovisningskonsult
nilla@omr.se

Annika Klingenstierna - Redovisningskonsult

Annika Klingenstierna

Redovisningskonsult
annika@omr.se

Pia Allen - Redovisningskonsult

Pia Allen

Redovisningskonsult
pia.allen@omr.se

Maria Green - Redovisningskonsult

Maria Green

Redovisningskonsult
maria.green@omr.se

Ida Funhammar - Revisionsassistent

Ida Funhammar

Revisionsassistent
ida@omr.se

Mikaela Jönsson - Revisionsassistent

Mikaela Jönsson

Revisionsassistent
mikaela@omr.se

Jessica Linde - Redovisningskonsult

Jessica Linde

Redovisningskonsult
jessica@omr.se

Lotta Holmberg - Redovisningskonsult

Lotta Holmberg

Redovisningskonsult
lotta@omr.se